Науково-практичний семінар «Сучасний стан технології та техніки виробництва комбікормів»

3 та 4 лютого 2016 року факультет підвищення кваліфікації спеціалістів Інституту ПДО і ПК ОНАХТ провів в м. Миронівка науково-практичний семінар «Сучасний стан технології та техніки виробництва комбікормів» для співробітників комбікормового цеху ПАТ «МИРОНІВСЬКИЙ ЗАВОД ПО ВИГОТОВЛЕННЮ КРУП І КОМБІКОРМІВ» (ТМ «Наша Ряба»). Основні спікери семінару- провідні викладачі кафедри «Технології комбікормів і біопалива»: д.т.н., заслужений діяч науки і техніки України, зав. кафедри Технології комбікормів і біопалива, ректор Одеської національної академії харчових технологій, професор Єгоров Богдан Вікторович, к.т.н., доцент Макаринська Алла Василівна, к.т.н., доцент Воєцька Олена Євгенівна, к.т.н., доцент Бордун Тетяна Василівна.

За два дні семінару проф. Єгоров Б.В. розкрив сучасні проблеми виробництва і використання комбікормів та висвітлив шляхи їх подолання. Актуальність доповідей підкреслюється активним обговоренням слухачами проблем ресурсо- та енергозбереження при виробництві комбікормів, процесах кондиціонування та експандування. Крім теоретичних та практичних аспектів проблеми проф. Єгоров Б.В. розповів про досвід вирішення цих пробем на провідних комбікормових підприємствах Франції, Голандії та Данії.
 фото 2

Доц. Макаринська А.В. розкрила сучасні методики оцінки поживної цінності і фізичних властивостей сировини та комбікормів, технологічний процес гранулювання комбікормів.
фото 3
Доц. Бордун Т.В. розглянула детально операції приймання, розміщення, зберігання та подача сировини у виробництво, а також технологічні процеси сепарування сировинита зберігання і відвантаження готової продукції.
 фото 4
Доц. Воєцькою О.Є. були проведені консультації з технологічних процесів дозування та змішування компонентів комбікормів, напилення біологічно активних речовин, а також оцінки їх ефективності.
 фото 5

В семінарі прийняли участь 24 особи.
фото 1

Керівництво ПАТ «МИРОНІВСЬКИЙ ЗАВОД ПО ВИГОТОВЛЕННЮ КРУП І КОМБІКОРМІВ» і слухачі семінару дуже високо оцінили виступи викладачів на семінарі та висловили їм свою вдячність.