100517

040517

В Інституті ПДО і ПК ОНАХТ відбулося вручення дипломів з перепідготовки спеціалістів

19 лютого 2016 року відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста з присвоєнням кваліфікації випускникам Відділення перепідготовки спеціалістів (ВПС) Інституту післядипломної освіти і підвищення кваліфікації (Інститут ПДО і ПК) ОНАХТ, які навчалися за освітньо-професійними програмами з перепідготовки спеціалістів за спеціальностями: «Облік і аудит», «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)», «Холодильні машини і установки», «Кріогенна техніка і технології», «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)», «Технології зберігання, консервування та переробки м'яса».

фото11

Науково-практичний семінар «Сучасний стан технології та техніки виробництва комбікормів»

3 та 4 лютого 2016 року факультет підвищення кваліфікації спеціалістів Інституту ПДО і ПК ОНАХТ провів в м. Миронівка науково-практичний семінар «Сучасний стан технології та техніки виробництва комбікормів» для співробітників комбікормового цеху ПАТ «МИРОНІВСЬКИЙ ЗАВОД ПО ВИГОТОВЛЕННЮ КРУП І КОМБІКОРМІВ» (ТМ «Наша Ряба»). Основні спікери семінару- провідні викладачі кафедри «Технології комбікормів і біопалива»: д.т.н., заслужений діяч науки і техніки України, зав. кафедри Технології комбікормів і біопалива, ректор Одеської національної академії харчових технологій, професор Єгоров Богдан Вікторович, к.т.н., доцент Макаринська Алла Василівна, к.т.н., доцент Воєцька Олена Євгенівна, к.т.н., доцент Бордун Тетяна Василівна.

За два дні семінару проф. Єгоров Б.В. розкрив сучасні проблеми виробництва і використання комбікормів та висвітлив шляхи їх подолання. Актуальність доповідей підкреслюється активним обговоренням слухачами проблем ресурсо- та енергозбереження при виробництві комбікормів, процесах кондиціонування та експандування. Крім теоретичних та практичних аспектів проблеми проф. Єгоров Б.В. розповів про досвід вирішення цих пробем на провідних комбікормових підприємствах Франції, Голандії та Данії.